Data: poniedziałek, 23 listopada 2020 r.

Zakres świadczonych usług

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Śródmieście”w Opolu

 

 
Przychodnia „Śródmieście” funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej od 2000r., kontynuując zadania wcześniejszego Z.O.Z.-u dla miasta Opola.
 
Celem działalności naszego zakładu jest:
1. Sprawowanie opieki ambulatoryjnej i udzielanie świadczeń:
-  medycznych w podstawowej opiece zdrowotnej,
-  medycznych w specjalistycznej opiece zdrowotnej,
-  diagnostycznych.
2.
Profilaktyka, promocja zdrowia i realizacja programów zdrowotnych.
3.
Współdziałanie w prowadzeniu szkolenia i dokształcania pracowników medycznych oraz  pracowników z innych grup zawodowych.
Pacjent ma prawo wyboru miejsca leczenia i dlatego cieszy nas fakt, iż przychodnia „Śródmieście” w Opolu jest chętnie wybierana przez pacjentów.
W ramach podstawowej opieki medycznej i ambulatoryjnej opieki  specjalistycznej diagnozowani  i  leczeni są chorzy  z województwa opolskiego, a nawet z całej Polski. 
Na terenie naszej placówki wykonujemy szerokie  spektrum  badań  diagnostycznych,  również specjalistycznych. Ułatwia to diagnozowanie i leczenie, a także sprawia, że placówka nasza jest przyjazna dla pacjenta.
Zapewniamy wysoki poziom naszych świadczeń dzięki bardzo dobrze wykształconej i wyszkolonej kadrze oraz doskonałemu zapleczu sprzętowemu, ułatwiającemu  szybkie i trafne diagnozowanie, a także  dającemu możliwości wykonywania drobnych zabiegów ambulatoryjnych nowoczesnymi technikami.
Mamy nadzieję, że oferowana  przez nas oferta leczniczo-diagnostyczna,  zachęci Państwa do  skorzystania  z naszych usług.
                                                    
Dyrektor
lek. med. Jolanta Essler-Kowalik
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2020 by SP ZOZ Śródmieście w Opolu - Wszelkie prawa zastrzeżone