Rejestracja internetowa do lekarza – ePortal Pacjenta

W ramach ułatwiania dostępu do rejestracji do naszych lekarzy, uruchomiliśmy możliwość internetowej rejestracji do naszych lekarzy, zarówno pierwszego kontaktu, jak i lekarzy specjalistów.

Logowanie się, oraz umawianie wizyt odbywa się całodobowo pod adresem https://centrum.przychodniemiastaopole.pl (link otwiera się w nowym oknie)

Aby rozpocząć korzystanie z Portalu Pacjenta należy podczas osobistej wizyty założyć konto pacjenta w Rejestracji w budynku na ul. Kościuszki, Waryńskiego lub Licealnej. Konta założone samodzielnie również wymagają osobistego potwierdzenia w Rejestracji.

Dzięki korzystaniu z Portalu Pacjenta będą Państwo w stanie skorzystać z następujących e-usług:

  • E-rejestracja – rejestracja do wybranego lekarza POZ lub lekarza specjalisty;
  • E-recepta – zlecenie wystawienia recepty na stale przyjmowane przez pacjenta leki, otrzymanie kodu recepty celem jej realizacji;
  • E-numerek kolejkowy – możliwość wygenerowania godziny przyjęcia pacjenta;
  • EDM (elektroniczna dokumentacja medyczna) – wgląd do karty wizyty;
  • E-learning – możliwość wygenerowania filmików instruktażowych dla pacjentów.
Kliknij na obraz aby przejść do ePortalu Pacjenta (odnośnik otwiera się w nowej karcie)

Szanowni Państwo,
W związku z wdrażaniem w naszej placówce systemu zarządzania jakością zgodnego z międzynarodową normą PN-EN ISO 9001:2015, a także chęcią dokładniejszego poznania Państwa potrzeb i oczekiwań, zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszego kwestionariusza. Informacje, które uzyskamy dzięki tej ankiecie, pozwolą nam doskonalić standardy świadczonych przez nas usług i zwiększyć Państwa satysfakcję.
Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie od 5 do 10 minut.

<<Kliknij tutaj aby przejść do ankiety>>